Wykaz ulic Warszawa Wola - Warszawa-Wola ulice - KRP IV – Bemowo, Wola

Warszawa-Wola ulice

Wykaz ulic dla dzielnicy Warszawa-Wola >>> kliknij na wybraną ulicę >>> uzyskasz informację o Twoim dzielnicowym

 

 

W przypadku braku możliwości skontaktowania się z dzielnicowym proszę o zostawienie wiadomości Oficerowi Dyżurnemu
lub Kierownikowi Rewiru, który informację przekaże właściwemu funkcjonariuszowi
Wola tel. 22/603-94-50

 

 

Kierownik Rewiru 1 dla dzielnicy Warszawa-Wola

Kierownik Rewiru 2 dla dzielnicy Warszawa-Wola

A

B

C

D

Agawy cała Banderii cała Chłodna 34-66,25-51 Dahlberga cała
Andrychowska cała Baonu "Zośka" 2-4,4A-B,6 Chłodna 2-22, 75-99 Dalibora cała
Anielewicza 18-36, 23-37 Baonu "Zośka" 3-11 Chłodna 3-15 Deotymy 46-58
Anielewicza 45-49a Barona cała Chmielna 75- 99,126-134 Deotymy 7/9-51
Antka Rozpylacza cała Batalionu "Parasol" cała Chmielna 71- 73C,98-124 Długomiła cała

 

Batalionu "Pięść" cała Ciepła 3 Długosza cała
Astronomów cała Bellottiego cała Ciołka 35 Dobiszewskiego cała
Armatnia cała Bema 57-73/75, 56-60A Ciołka  2-30 Dobrogniewa cała
  Bema 81-95, 70-76 Człuchowska 2-18 Dobrzańskiego cała
  Berestecka 21,20 Czorsztyńska cała Dywizjonu 303 Nr 7
  Biała 3,4   Dywizjonu 303 (do gran. z Bemowem-parzyste)
  Białowiejska cała   Działdowska 1-17,6-16
  Bielskiego cała   Dzielna 21
  Bitwy pod Lenino cała   Dzielna 52-78, 7b-17b
  Bodzanty cała   Dzika 29, 20-28
  Boguszewska cała    
  Bolecha cała    
  Baltazara    
  Boznańskiej Olgi 3-31 A, 4-30A    
  Brożka 4-26, 5-17    
  Brożka 2A-2B, 1A    
  Brylowska cała    
  Burakowska 3-27, 4-24    
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    

E/F

G

H

J

Elekcyjna 1-19,6-98 Garbińskiego cała   Jaktorowska cała
Elekcyjna 21/23 Gibalskiego cała Hrubieszowska cała Jana Kazimierza 10-56
Elekcyjna 27-37 Giełdowa  4, 5-7 Hubalczyków cała Jana Krysta cała
Elektoralna 24-28 Gizów cała   Jana Pawła II aleja 19-21
Esperanto 7A- 9,12-22 Gniewkowska 1-33   Jana Pawła II aleja 23-29
Esperanto 5 Goleszowska cała   Jana Pawła II aleja 35
Falkowska 2 Gostyńska cała   Jana Pawła II aleja 59-79
Fort Wola 22 Góralska cała   Jana Pawła II aleja 9-15
  Górczewska 80-84/86   Jana Pawła II aleja 41-45
  Górczewska 1-17B   Jana Pawła II aleja 49-57
  Górczewska 19-53   Jana Pawła II aleja 23-29
  Górczewska 88-124 parzyste   Jerozolimskie Aleje  56C
  Górczewska 56/60-64, parzyste    
  Górczewska 18-32 parzyste    
  Górczewska 4-16 parzyste    
  Górczewska 91-97 nieparzyste    
  Górczewska 111-141 nieparzyste    
  Górczewska 165-181 nieparzyste    
  Grabowska cała    
  Grodziska 1-7, 10    
  Grenady cała    
  Grzybowska 35-73    
  Grzybowska 58-96    
  Grzybowska 30-46    
  Grzybowska  81–87    
  Grenady 6-16    
  Gumińska CAŁĄ    
       
  Górczewska 88-124    
       
       
       
       
       
    

 K

L/Ł

M

N

Kacza 21 Laskowa cała Magistracka cała Nakielska cała
Kacza  Leonarda cała Majakowskiego cała Newelska 5-7
Kaprys cała Leszno 7-11, 8/10-16,22-38 Małego Franka cała Niska 17-33, 16-30
Karlińskiego cała Leszno 15-21 Marynin cała Norwida cała
Karolkowa 16,9 Lędzka cała Matlakowskiego (cała) Nowolipie 21-31, 16-26A-B
Karolkowa 65-71 Ludwiki cała Miedziana 1-11, 2-10 Nowolipki 19-29A
Karolkowa 17/19 Łacińska cała Miła 14-26, 25-39 Nowolipki 14-36
Karolkowa 56 – 76 Łucka cała Mireckiego cała  
Karolkowa 78 - 84   Młocińska cała  
Karolkowa 49-57   Młynarska 23-43/45  
Karolkowa 53 -  55   Młynarska 26-34  
Karolkowa 57-63   Młynarska 36-64  
Karolkowa 46   Młynarska 3-13, 12-16  
Karolkowa 28 -30   Monte Cassino cała  
Kasprzaka 90-96   Mroczna cała  
Kasprzaka 2-24   Mszczonowska 21  
Kasprzaka 1-25 A   Mszczonowska 6-18  
Kasprzaka 44/52      
Kasprzaka  29-49      
Klecka cała      
Klonowicza cała      
Kolejowa cała      
       
Kolska cała      
Korczaka cała      
Koszycka cała      
Kozielska 4      
Krępowieckiego cała      
       
Krochmalna 55-57      
Krochmalna 1-47      
Krochmalna 2 -46      
Krzyżanowskiego cała      
Księcia Janusza 8/14 -64      
Księcia Janusza 15-45/49      
Kłopot 2-4      
       
       
       
       
       
       
       
    

 O

 P

R

S/Ś

Obozowa 99 Pańska 99, 100 -112 Rabsztyńska 2-24, 1-19 Siedmiogrodzka cała
  Pańska 55-65 Radzanowska Sienna 82 - 90, 85-89
Obozowa 61-85 Pańska 73-97 Radziwie cała Sienna 53 - 75
Obozowa 14-118 Paszyna cała Raszei cała Sienna 66 - 76
Obozowa 87-95 Pawia 69-73, 26-40 Redutowa 9-27, Sieradzka cała
Ogrodowa 37-67 Pereca cała Redutowa 44-46 Sitnika cała
Ogrodowa 42-58 Piaskowa cała Redutowa 48-52 Skierniewicka cała
Ogrodowa 4-32, 1-35 Plac Opolski Redutowa 37-43 Skwer ks. Kardynała S. Wyszyńskiego cała
Okocimska cała Platynowa 4 -10 Ringelbluma cała Sławińska cała
Okopowa 56 - 78, 65 Płocka 2-14 Rodziny Kluczyńskich cała Słodowiecka cała
Okopowa 5 - 5 A - 23 Płocka 41-59 Rogalińska cała Smocza 18-30, 17-27
Okopowa 14-24, 25-59 Płocka 1-17 Romańska cała Smocza 1-3, 4-6
Olbrachta 3-9 Płocka 21-39   Smocza 11, 16-16A
Olbrachta 11-21 Płocka 30-50 Redutowa 2-12 Smulki St.
Olbrachta 23-63 A Płocka 16-26   Sokołowska 20-24/26, 29-41
Ordona 1-21 Pola Wincentego cała   Sokołowska 3-27, 4-18
Ostroroga 19-35a Połczyńska 4   Solidarności 92-104
Ostroroga 10-24 Potrzebna 53-65, 54   Solidarności 82 A-90
Ożarowska 75-79 Powązkowska 2-30   Solidarności 151-165
Ożarowska 2/32, 59-61 Powązkowska 1   Solidarności 119-149
Ożarowska 69-71 Prądzyńskiego cała   Solidarności 126-130
Olbrachta 4-94c Prdosta 2/14   Sołtyka cała
  Prosta 47 -51   Sowińskiego 66
  Prosta 49   Sowińskiego 47-59, 54-60
  Prosta 30-36   Sowińskiego 22-28
  Prymasa Tysiąclecia 102,151-155   Spokojna cała
  Prymasa Tysiąclecia 95 – 103   Srebrna 3-5, 6-14
  Prymasa Tysiąclecia 32-56   Stańczyka
  Prymasa Tysiąclecia 60-68   Staszica 1-15, 4-18
  Prymasa Tysiąclecia 137- 145/149   Stawki 19-27
  Prymasa Tysiąclecia 73-93   Strąkowa 1-19, 2-22A
  Prymasa Tysiąclecia 74-100   Stroma cała
  Przanowskiego cała   Studzienna cała
  Przasnyska 28   Symboliczna cała
  Przy Lasku cała   Syreny 26,32-44
  Przyce 13-31,12-20   Syreny 3-17, 4-20
  Przyokopowa 1-7, 10-12   Syreny 23,31-39
  Przyokopowa 31,33,24   Szałka Jana cała
  Pustola 5 A - 5 B   Szańcowa cała
  Pustola 23-25   Szarych Szeregów cała
  Pustola 12-44   Szczecińskiego cała
  Przyokopowa 43   Szlenkierów cała
  Plac Europejski cała   Sztuk Pięknych cała
      Szulborska cała
      Szymańskiego cała
      Szymczaka cała
      Śliska 52-60
      Śliska 51-53
      Św.Stanisława 8,14
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
    

 T

U

 W

Z/Ż

Tatarska 2-8 Ulrychowska cała Waliców 10-14, 9-11 Zawiszy cała
Towarowa 22   Waliców 13-25, 20 Zegadłowicza cała
Towarowa 30,33   Wawelberga 1-7, 4-10 Złocienia cała
Traktorzystki cała   Wawrzyszewska cała Złota cała
Tunelowa cała   Wieluńska cała Znana cała
Twarda 54 - 66, 51-53   Wierzynka M. cała Zwrotnicza cała
Twarda 37 - 45, 34-44   Wojciecha św. Żelazna 25- 51
Twarda 28-30   Wolność cała Żelazna 27 – 43a
Tylna cała   Wolska 96-140 Żelazna 97
Tyszkiewicza cała   Wolska 27-45 Żelazna 90,103
    Wolska 67-91 Żelazna 44-54
    Wolska 56-90 Żelazna 65 - 91
    Wolska 94-186 Żelazna 58/62-64
    Wolska 153-225 Żelazna 66-68
    Wolska 5-17,6 Żelazna 82/84
    Wolska 38-54 Żelazna 53-63
    Wolska 105/107-167 Żelazna 63-89
     Worcella cała Żelazna 74-76A
    Wronia 43-57A, 50-52  
    Wronia 23 – 33 Żytnia 71-83
    Wschowska cała Żytnia 64-70
    Wyszyńskiego1-9,2-6 Żytnia 32-42
      Żytnia 1-53
      Żytnia 55-61A
      Żytnia 46-60
      Żytnia 16-18
      Żmichowskiej bez numeru