15 gramów heroiny w skrzynce na listy - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

15 gramów heroiny w skrzynce na listy

Data publikacji 13.06.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego z komisariatu na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie heroiny. Czujność policjantów doprowadziła do ujawnienia miejsca przechowywania narkotyku. Okazało się, że w skrzynce na listy, za imitacją ścianki, ukryty był pakunek z 15 gramami heroiny. 45-letni Jarosław W. już usłyszał zarzut i decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym.

Policjanci z Bemowa podjęli czynności wobec mężczyzny, wobec którego było podejrzenie, że handluje narkotykami. Na miejscu, podczas przeszukania lokalu należącego do 45-letniego Jarosława W. funkcjonariusze ujawnili wagę elektroniczna i torebki foliowe. Czujność policjantów doprowadziła do ujawnienia miejsca przechowywania narkotyku. W skrzynce na listy, za imitacją ścianki, ukryty był pakunek z 15 gramami heroiny. Policjanci narkotyk zabezpieczyli, 45-latek trafił do policyjnej celi.

Dochodzeniowcy, po zgromadzeniu materiału dowodowego, przedstawili podejrzanemu zarzut posiadania środków odurzających. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objety dozorem policyjnym.

ms