Posiadał środki odurzające, teraz za to odpowie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Posiadał środki odurzające, teraz za to odpowie

Data publikacji 19.04.2017

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Podczas kontroli pojazdu należącego do obywatela Białorusi funkcjonariusze ujawnili marihuanę oraz prawdopodobnie haszysz. Substancje zabronione zabezpieczyli, a mężczyzna trafił do policyjnej celi. Podejrzany dzisiaj najprawdopodobniej usłyszy zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy na Woli zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie środków odurzających. Podczas kontroli pojazdu należącego do 32-latka funkcjonariusze ujawnili marihuanę oraz zawiniątko z zawartością najprawdopodobniej haszyszu. Dzisiaj badania potwierdzą jego zawartość.

Obywatel Białorusi został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym będą wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Niewykluczone, że 32-latek dzisiaj usłyszy zarzut posiadania środków odurzających. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms