Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Znaczna ilość narkotyków nie trafi na rynek

Ponad 112 listków substancji psychotropowej, ponad 50 gramów marihuany, zabezpieczyli wolscy policjanci w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali obywatela Norwegii do którego należały narkotyki. 35-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty policyjnym dozorem.

Funkcjonariusze z zespołu zwalczającego przestępczość narkotykową postanowili sprawdzić jedno z miejsc, w którym może dochodzić do handlu narkotykami. Pod kontrolowanym adresem policjanci zastali 35-letniego obywatela Norwegii. W trakcie czynności policjanci ujawnili w mieszkaniu oraz w pojeździe susz roślinny oraz listki zabronionej substancji.

Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po badaniu i ważeniu narkotyków okazało się, że w mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad 112 listków substancji psychotropowej i ponad 50 gramów marihuany.

Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 35-latek usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Wobec niego prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci policyjnego dozoru.

ms

  • Zabezpieczone narkotyki przez policjantów
  • Zabezpieczone narkotyki przez policjantów