Odpowie za kradzież palet - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Odpowie za kradzież palet

Data publikacji 06.02.2017

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież palet. Wartość strat została oszacowana na kwotę ok. 3000 złotych. 47-latek wpadł na gorąco przestępczego procederu, w momencie, kiedy na terenie prywatnej posesji przygotowywał palety do wywiezienia. Mariusz S. trafił do policyjnej celi. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego funkcjonariusze ustalili, że 47-latek ma związek z innymi zdarzeniami związanymi z kradzieżą palet. Podejrzany już usłyszał zarzuty.

Około godziny 21 policjanci z komisariatu na Bemowie interweniowali w związku ze zgłoszeniem próby kradzieży palet. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że sprawca na terenie prywatnej posesji przygotowywał łup do wywiezienia. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że mężczyzna ma związek jeszcze z innymi kradzieżami palet, gdzie łączne straty zostały oszacowane na kwotę ok. 3000 złotych.

Mariusz S. został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut. Przestępstwo kradzieży zagrożone jest karą do 5 lat więzienia.

ms