13-latka pobiła koleżankę - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

13-latka pobiła koleżankę

Data publikacji 08.01.2021

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich z Woli ustalili i zatrzymali 13-latkę w związku z uszkodzeniem ciała i uszkodzeniem mienia. Z informacji wynika, że nieletnia zwabiła koleżankę, w pewnym momencie zaatakowała koleżankę, uderzała ją ręką i reklamówką z kamieniami w głowę oraz zniszczyła jej rzeczy. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Policjanci z wydziału profilaktyki społecznej, nieletnich i patologii z wolskiej komendy otrzymali informację, iż doszło do pobicia nastolatki. Z informacji wynika, że małoletnia została zwabiona przez 13-letnią koleżankę. Po krótkiej rozmowie została przez nią zaatakowana, nieletnia uderzała ją w głowę i reklamówką w której były kamienie.

Policjanci rozpoczęli ustalenia i gromadzili  w tej sprawie materiał dowodowy. Niedługo po tym ustalili dokładny przebieg całego zdarzenia, ustalili również odpowiedzialną za to 13-latkę.

Nieletniej zostały określone łącznie trzy czyny karalne, dotyczące uszkodzenia ciała i uszkodzenia mienia. Teraz sprawą zajmie się sąd rodzinny.

kom. Marta Sulowska