Aktualności

W garażu miał elektronarzędzia i rower pochodzący z przestępstwa oraz narkotyki

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali 45-letniego mężczyznę podejrzanego o paserstwo i posiadanie narkotyków. Mężczyzna w garażu posiadał elektronarzędzia w postaci piły i młotowiertarki oraz rower, które zostały wcześniej skradzione. Oprócz tego posiadał kilka porcji metamfetaminy i marihuany. Podejrzany usłyszał cztery zarzuty karne.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Woli w trakcie służby zwrócili uwagę na garaż, który posiadał solidne zabezpieczenie. Przy garażu kręcił się mężczyzna. Kiedy mundurowi rozpoczęli z nim rozmowę 45-latek był zdenerwowany i próbował szybko zakończyć konwersację. Zachowanie mężczyzny zwróciło uwagę policjantów. Okazało się, że w garażu należącym do 45-latka, posiadał on skradziony sprzęt poszukiwany przez inne jednostki Policji. W garażu mężczyzna miał również narkotyki w postaci metamfetaminy i marihuany, natomiast w rękawicy gumowej ukrył ponad 8 tysięcy złotych. Policjanci zabezpieczyli przedmioty i narkotyki, 45-latek został zatrzymany i doprowadzony do komendy.

Sprawą zajęli się dochodzeniowcy, którzy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał cztery zarzuty karne, trzy dotyczące paserstwa i jeden dotyczący posiadania narkotyków. Za to może mu grozić kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/g.p

  • Na zdjęciu widoczny nieumundurowany policjant. Przy biurku siedzi zatrzymany mężczyzna, który ma założone kajdanki na rękach.
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Na zdjęciu widoczne leżące na stole narkotyki w postaci metamfetaminy koloru białego i marihuana w kolorze brunatno-zielonym.
    Zabezpieczone przez policjantów narkotyki