Rozpoznajesz tego mężczyznę? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tego mężczyznę?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do mieszkania. Nr sprawy KRP-WM-I-4634/20.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzny mogącego mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje go lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 47 723 94-50, 47 723 72-47 lub w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

kom. Marta Sulowska

  • Na zdjęciu widoczna twarz mężczyzny, który ma na głowie czapkę z daszkiem koloru zielonego, na twarzy ma założona maseczkę. Mężczyzna jest w bluzce koloru granatowego.
    Poszukiwany mężczyzna
  • Na zdjęciu widoczny mężczyzna ubrany na czarno, na głowie ma czapkę z daszkiem koloru zielonego, na twarzy ma maseczkę.
    Poszukiwany mężczyzna