Ponad pół kg narkotyków zabezpieczyli bemowscy policjanci - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad pół kg narkotyków zabezpieczyli bemowscy policjanci

W ręce bemowskich policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego wpadł 25-letni mężczyzna podejrzany o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Spostrzegawczość funkcjonariuszy nie zawiodła, bowiem w trakcie czynności zauważyli, jak mężczyzna próbuje ukryć foliową reklamówkę na tylnym siedzeniu pojazdu. Mężczyzna został doprowadzony do policyjnej celi. Podejrzany usłyszał już zarzut. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przed południem policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego z Bemowa zauważyli mężczyznę przy mercedesie, który na ich widok próbował szybko schować torbę na tylnym siedzeniu. Był zdenerwowany na widok patrolu Policji. Funkcjonariusze postanowili to sprawdzić. W trakcie czynności okazało się, że w „ukrytej” reklamówce było ponad pół kilograma narkotyków.

25-latek został zatrzymany i doprowadzony do policyjnej celi. Podczas przeszukania lokalu należącego do mężczyzny policjanci ujawnili kolejne środki odurzające. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska/g.p

  • Na zdjęciu widoczny worek foliowy z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego.
    Zabezpieczone przez policjantów narkotyki.
  • Na zdjęciu widoczne trzy worki foliowe z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego.
    Zabezpieczone przez policjantów narkotyki.