Zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Zarzuty za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 12.10.2020

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z Woli w wyniku realizacji czynności operacyjnych zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 27-latek w mieszkaniu posiadał ponad 120 tabletek ekstazy oraz ponad 30 gramów marihuany, wagę elektroniczną i dokumenty należące do innej osoby. Policjanci zabezpieczyli pieniądze w wysokości ponad 8 tysięcy złotych. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy posiadali informację, że na terenie warszawskiego Mokotowa mężczyzna może posiadać w mieszkaniu narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali lokal. W trakcie przeszukania mieszkania policjanci ujawnili ponad 120 tabletek ekstazy, ponad 30 gramów marihuany, wagę elektroniczną oraz pieniądze w wysokości ponad 8 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien. W pojeździe mężczyzna posiadał dokumnety należące do innej osoby. Nie potrafił wytłumaczyć skąd je ma.

27-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany usłyszał zarzuty za posiadanie znacznej narkotyków oraz ukrywanie dokumentów. Grozi za to kara do 10 lat pozbawienia wolności.

kom. Marta Sulowska