Groziła współlokatorom - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Groziła współlokatorom

Data publikacji 08.10.2020

Policjanci z komisariatu na Bemowie zatrzymali 26-letnią kobietę podejrzaną o kierowanie gróźb karalnych. Awantura w mieszkaniu przerodziła się w agresywne zachowanie kobiety oraz grożenie pozbawieniem życia i zdrowia współlokatorom. Podejrzana już usłyszała zarzuty karne i została objęta dozorem policyjnym. 26-latka ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia mieszkania, które wynajmowała wspólnie z nimi.

W godzinach rannych policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań w dzielnicy. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że doszło do kłótni pomiędzy lokatorami. W pewnym momencie jedna ze współlokatorek groziła pozbawieniem życia i zdrowia innej, do tego przez komunikator groziła również innemu wynajmującemu mieszkanie. Badanie alkomatem wykazało, że 26-latka jest pod wpływem alkoholu i ma prawie promil alkoholu w organizmie. Kobieta została zatrzymana i doprowadzona do komisariatu.

Sprawa trafiła do wydziału dochodzeniowo-śledczego. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzana usłyszała zarzuty kierowania gróźb karalnych. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym, ma zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonych oraz nakaz opuszczenia mieszkania, które wynajmowała wspólnie z nimi.

kom. Marta Sulowska/aw