Poszukiwany sześcioma podstawami zatrzymany w Poznaniu - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Poszukiwany sześcioma podstawami zatrzymany w Poznaniu

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli przeprowadzili realizację sprawy poszukiwawczej za 33-letnim mężczyzną na terenie województwa wielkopolskiego. Mężczyzna był poszukiwany sześcioma podstawami. 33-latek ukrywał się również poza granicami kraju. Teraz najbliższe pięć lat spędzi w zakładzie karnym.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli zajmujący się poszukiwaniami osób prowadzili czynności operacyjne w związku z wydanymi listami gończymi oraz trzema zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu za 33-letnim mężczyzną. Był on poszukiwany w celu odbycia kary tymczasowego aresztowania za przestępstwa przeciwko mieniu.

Z informacji, które posiadali policjanci wynikało, że mężczyzna przebywał wcześniej poza granicami kraju. Kryminalni po wykonaniu szeregu czynności w tej sprawie, analizie zgromadzonego materiału operacyjnego wiedzieli, że poszukiwany jest na terenie kraju i wytypowali miejsce, gdzie przebywał.

Wcześnie rano udali się do Poznania i  rozpoczęli realizację. 33-latek nie spodziewał się wizyty policjantów z Warszawy, mężczyzna był zaskoczony. Został on zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy. Po wykonaniu czynności 33-latek trafił do aresztu śledczego.

kom. Marta Sulowska/ea

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów