Kradł hulajnogi, a w mieszkaniu miał cudze dokumenty - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Kradł hulajnogi, a w mieszkaniu miał cudze dokumenty

W ręce wolskich policjantów z wydziału patrolowo-interwencyjnego wpadł mężczyzna podejrzany o kradzież hulajnóg. 34-latek w mieszkaniu ukrywał również kilka różnych dokumentów, które należały do innych osób oraz nabył kilka elementów sprzętu pochodzącego z przestępstwa kradzieży. Podejrzany usłyszał łącznie 10 zarzutów karnych. Trafił do zakładu karnego, bowiem był poszukiwany nakazem doprowadzenia.

Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego prowadzili ustalenia w związku z kradzieżami. W trakcie czynności w ich ręce wpadł mężczyzna, który w swoim mieszkaniu posiadał kilka elementów sprzętu pochodzącego z przestępstwa kradzieży. W mieszkaniu policjanci odnaleźli również różnego rodzaju dokumenty tożsamości należące do innych osób. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć, skąd je posiada i w jakim celu je ma. W trakcie dalszych ustaleń okazało się, że 34-latek ma związek z czterema kradzieżami elektrycznych hulajnóg o łącznej wartości około 6 tysięcy złotych. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy na Woli.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Policjanci gromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał łącznie 10 zarzutów karnych dotyczących kradzieży, ukrywania dokumentów oraz paserstwa. Mężczyzna był również poszukiwany nakazem doprowadzenia w celu odbycia kary w wymiarze 70 dni.

kom. Marta Sulowska/ea

  • Sprzęt odzyskany przez policjantów
    Sprzęt odzyskany przez policjantów
  • Sprzęt odzyskany przez policjantów
    Sprzęt odzyskany przez policjantów