Aktualności

Poszukiwany ukrywał się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego

Data publikacji 09.09.2020

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli, zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową Łódź-Polesie. Mężczyzna ukrywał się na terenie powiatu warmińsko-mazurskiego. Zgodnie z dyspozycją został przewieziony do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.

Kryminalni z zespołu poszukiwań wolskiej komendy próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym wydanym przez Prokuraturę Rejonową Łódź-Polesie w celu tymczasowego aresztowania na trzy miesiące. 41-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Do zatrzymania doszło na terenie powiatu działdowskiego w województwie warmińsko-mazurskim. Mężczyzna przebywał w miejscu, gdzie od jakiegoś czasu przebywał. 41-latek został zatrzymany.  

Mężczyzna został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją prokuratury trafił do aresztu śledczego, gdzie spędzi najbliższe trzy miesiące.  

kom. Marta Sulowska