Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znaczną ilość narkotyków ukrył na balkonie, został aresztowany na trzy miesiące

Data publikacji 11.08.2020

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczną ilość środków odurzających i substancji psychotropowych w łącznej ilości ponad 330 gramów i był poszukiwany przez inną jednostkę Policji. 22-latek trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Policjanci z Woli otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z lokali w dzielnicy. W lokalu zajmowanym przez 22-latka funkcjonariusze znaleźli narkotyki w ilości ponad 330 gramów środków odurzających oraz substancji psychotropowych. Mężczyzna liczył, że uniknie odpowiedzialności i próbował ukryć narkotyki w reklamówce na balkonie. Nie uszło to uwadze mundurowych. W trakcie dalszych czynności policjanci ujawnili jeszcze inne narkotyki oraz wagę elektroniczną. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany przez inną jednostkę Policji, był notowany za różne przestępstwa, w tym za handel narkotykami.

22-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat więzienia. Sąd przychylił się do wniosku policjantów i prokuratora i mężczyzna został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

kom. Marta Sulowska