W pojeździe ukrywał narkotyki - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W pojeździe ukrywał narkotyki

Narkotyki ukrył w paczce po papierosach w podłokietniku oraz w słoiku pod fotelem kierowcy. Nie umknęło to uwadze stołecznym wywiadowcom, którzy zatrzymali obywatela Ukrainy. Policjanci zabezpieczyli ponad 10 gramów marihuany, kilka porcji kokainy, kilkanaście sztuk LSD oraz ponad 1200 zł na poczet przyszłych kar i grzywien. Podejrzany usłyszał zarzut karny i może grozić mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci ze stołecznego wywiadu w trakcie służby na terenie Woli zatrzymali do kontroli pojazd. W trakcie czynności spostrzegli, że kierujący jest nerwowy. Okazało się, że wewnątrz pojazdu były ukryte narkotyki. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 10 gramów marihuany, kilka porcji kokainy, kilkanaście sztuk LSD oraz ponad 1200 zł na poczet przyszłych kar i grzywien. 27-latek został zatrzymany i doprowadzony do wolskiej komendy.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

kom. M. Sulowska/mb

  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
    Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Narkotyki zabezpieczone przez policjantów
    Narkotyki zabezpieczone przez policjantów