Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył się w mieszkaniu na 2 piętrze, policjanci weszli po drabinie

W ręce kryminalnych z zespołu poszukiwań wolskiej komendy wpadł 22-letni mężczyzna, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna ukrywał się w mieszkaniu u znajomej i był przekonany, że jeśli nie drzwiami, to policjanci w żaden inny sposób nie dostaną się do mieszkania. Kryminalni po drabinie dostali się do lokalu znajdującego się na drugim piętrze. Zaskoczony sytuacją 22-latek został doprowadzony do wolskiej komendy, a potem do zakładu karnego.

Kryminalni z zespołu poszukiwań od czerwca ubiegłego roku prowadzili ustalenia operacyjne w sprawie poszukiwanego listem gończym. W wyniku skrupulatnych czynności policjanci namierzyli lokal, w którym ukrywał się 22-latek. Funkcjonariusze zaplanowali działania. Kiedy mieli pewność, że mężczyzna jest w mieszkaniu kilkakrotnie pukali do drzwi. Poszukiwany nie otwierał ich licząc, że  w taki sposób uniknie zatrzymania. Na miejsce zostali wezwani strażacy, którzy rozstawili drabinę. Policjant wspiął się po niej i dotarł do mieszkania znajdującego się na drugim piętrze. W tym momencie poszukiwany wiedział, że nie uniknie zatrzymania i otworzył drzwi od lokalu.

Kryminalni zatrzymali poszukiwanego. Za mężczyzną  Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli wydał list gończy. 22-latek trafił do zakładu karnego za przestępstwo przeciwko mieniu, gdzie spędzi ponad trzy miesiące.

kom. M. Sulowska/mb

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
  • Działania policjantów w związku z zatrzymaniem poszukiwanego
    Działania policjantów w związku z zatrzymaniem poszukiwanego