Groził i zniszczył drzwi - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Groził i zniszczył drzwi

Data publikacji 02.01.2020

Nawet do pięciu lat więzienia może grozić mężczyźnie podejrzanemu o uszkodzenie mienia i groźby karalne. 34-latek został zatrzymany przez wolskich policjantów w chwili, kiedy niszczył drzwi od mieszkania byłej konkubiny. Okazało się, że mężczyzna miał grozić kobiecie pozbawieniem życia. Podejrzany już usłyszał zarzuty karne.

Przed 15.00 policjanci z wolskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który miał niszczyć drzwi. Na miejscu ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że 34-latek przyszedł do byłej partnerki. Agresywny, krzyczał i uderzał w drzwi, których kobieta nie otwierała. W pewnym momencie kopał i porysował je, wyłączył w mieszkaniu prąd. Wystraszona kobieta zaalarmowała o wszystkim Policję.

Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że 34-latek groził kobiecie pozbawieniem życia. Po wykonaniu czynności procesowych podejrzany usłyszał zarzuty dotyczące uszkodzenia mienia i gróźb karalnych. Teraz może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

kom. M. Sulowska/ea