Odszedł nasz Kolega asp. szt. Wojciech Podgórski - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odszedł nasz Kolega asp. szt. Wojciech Podgórski

Data publikacji 24.11.2019

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 19 listopada 2019 r. zmarł nasz Kolega asp. szt. Wojciech Podgórski. Miał 41 lat. Odchodząc tak wcześnie, pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. Rodzinie, najbliższym i przyjaciołom najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia w imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników cywilnych Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV.

W dniu 19 listopada 2019  roku, po ciężkiej chorobie zmarł nasz serdeczny kolega asp. szt. Wojciech Podgórski. Miał 41 lat.

Asp. szt. Wojciech Podgórski służbę w Policji pełnił od 2003 roku. Od początku związany z wolską komendą,  zajmował stanowisko starszego dzielnicowego w Wydziale Prewencji Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV. Przez cały ten czas dał się poznać jako wzorowy funkcjonariusz, który swoją służbę pełnił z ogromną rzetelnością i zaangażowaniem. Cieszył się uznaniem przełożonych i współpracowników. Na zawsze też zapamiętamy Wojtka jako ciepłego, pogodnego człowieka i dobrego Kolegę, który chętnie służył innym pomocą oraz życzliwą radą.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy cywilni Komendy Rejonowej Policji Warszawa IV łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną.

Nabożeństwo żałobne odbędzie się w dniu 25 listopada 2019 r. o godzinie 13.00

w kościele pw. Św. Marii Magdaleny przy ul. Wólczyńskiej 64,

po którym nastapi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarzu Wawrzyszewskim.