W zamrażalniku ukrył pół kg marihuany - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

W zamrażalniku ukrył pół kg marihuany

Data publikacji 06.11.2019

Policjanci z wydziału kryminalnego z Bemowa zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 38-latek w zamrażalniku ukrył prawie pół kg marihuany. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.

Funkcjonariusze z bemowskiego komisariatu wydziału kryminalnego posiadali informację, że na terenie dzielnicy mężczyzna może posiadać narkotyki. Zorganizowali działania i skontrolowali garaż należący do 38-latka. Podczas czynności policjantów mężczyzna był zdenerwowany sytuacją. W trakcie przeszukania  kryminalnii ujawnili znaczną ilość marihuany w ilości prawie pół kg marihuany.

38-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali policjanci z wydziału dochodzeniowo-śledczego. Podejrzany usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące.


kom. M. Sulowska