Zaatakował na klatce schodowej - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował na klatce schodowej

Policjanci z wolskiej komendy zatrzymali mężczyznę podejrzanego o spowodowanie ciężkiego uszkodzenia ciała w postaci choroby realnie zagrażającej życiu. Do zdarzenia doszło na klatce schodowej. Sprawca zaatakował pokrzywdzonego i dotkliwie go pobił. Wpadł, kiedy opuścił więzienne mury w związku z innym zdarzeniem. Okazało się, że jest on notowany za różne przestępstwa. Po usłyszeniu zarzutu ponownie został tymczasowo aresztowany.

Policjanci z Woli zostali poinformowani o tym, że doszło do pobicia mężczyzny. Do zdarzenia miało dojść na klatce schodowej. Sprawca zaatakował pokrzywdzonego, kilkakrotnie uderzył go pięścią w twarz, kopał po ciele i głowie. Pobity mężczyzna został zabrany do szpitala, sprawca uciekł. Na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza przeprowadziła oględziny.

Śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu zajęli się sprawą i rozpoczęli ustalenia. Okazało się, że związek z pobiciem ma 32-letni mężczyzna, który ukrywał się przed organami ścigania. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna w między czasie trafił do aresztu śledczego i jest notowany za różne przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu. W czasie, kiedy opuszczał więzienne mury został zatrzymany.

Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut ciężkiego uszkodzenia ciała. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na trzy miesiące. Za to przestepstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

kom. M. Sulowska

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów
    Mężczyzna zatrzymany przez policjantów