Odpowie za znęcanie się nad konkubiną - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad konkubiną

Data publikacji 08.10.2019

Zatrzymany przez policjantów z Bemowa 63-latek podejrzewany jest o to, że przez ostatni czas znęcał się zarówno psychicznie, jak i fizycznie nad konkubiną. Mężczyzna usłyszał już zarzut i odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wieczorem policjanci zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu, w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że jej partner znęca się nad nią, zarówno psychicznie, jak i fizycznie.Z jej relacji wynikało, że  bardzo często wszczyna awantury, podczas których używa słów wulgarnych pod jej adresem, popycha i szarpie.

63-latek został przez funkcjonariuszy zatrzymany, trafił do policyjnej celi. W komisariacie policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, ma nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.  

ms/mb