Znaczna ilość narkotyków ukryta w mieszkaniu - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znaczna ilość narkotyków ukryta w mieszkaniu

Data publikacji 02.10.2019

Dzięki skuteczności wolskich policjantów doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. 27-latek miał zabronione substancje przy sobie i w mieszkaniu. Mężczyzna trafił do policyjnej celi, usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wolskiego wywiadu skontrolowali pojazd, którym kierował 27-latek. Podczas interwencji okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie narkotyki, była to marihuana. W trakcie dalszych czynności wyszło na jaw, że mężczyzna ukrywa znaczną ilość narkotyków w mieszkaniu. Tam policjanci ujawnili łącznie ponad 80 gramów marihuany, kilka porcji kokainy oraz dwie wagi do porcjowania narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli również od niego pieniądze w kwocie ponad 5 tysięcy złotych na poczet przyszłych kar i grzywien

27-latek został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara do 10 lat więzienia.

ms/mb

  • Zabezpieczone przez policjantów narkotyki