Policjantka na spotkaniu o bezpieczeństwie - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka na spotkaniu o bezpieczeństwie

Kom. Joanna Malina z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy przy udziale wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego, przeprowadziła kolejne spotkanie z dziećmi w szkole podstawowej nr 148. Policjantka przypomniała dzieciom najważniejsze numery alarmowe, zasady bezpieczeństwa na przejściach dla pieszych, a także to, jak mają zachowywać się w sytuacjach zagrożenia.

Kom. Joanna Malina z zespołu profilaktyki z wolskiej komendy zawsze chętnie uczestniczy w spotkaniach z dziećmi. Tym razem gościła w wolskiej szkole, aby spotkać się z dziećmi i porozmawiać z nimi o bezpieczeństwie. W tym spotkaniu policjantce towarzyszyła Agnieszka Serwata z wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

Policjantka rozmawiała z dziećmi między innymi o numerach alarmowych, o tym jak należy korzystać z przejść dla pieszych i bezpiecznie przechodzić przez jezdnię. Funkcjonariuszka sprawdziła wiedzę dzieci na temat znaków drogowych. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

ms

  • Policjantka na spotkaniu z dziećmi
    Policjantka na spotkaniu z dziećmi