Poszukiwany listem gończym, posiadał narkotyki - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym, posiadał narkotyki

Data publikacji 16.09.2019

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 39-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym w związku z podejrzeniem przestępstwa przestępstwo przeciwko wolności. Zgodnie z dyspozycją sądu został przewieziony do zakładu karnego w celu odbycia kary 3,5 roku więzienia.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym. 39-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy Okręgowy w Olsztynie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. W lokalu w którym przebywał znajdowały się narkotyki, które zostały zabezpieczone. 39-latek usłyszał zarzut za posiadanie środków odurzających w warunkach recydywy. Następnie, zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 3,5 roku.

ms