Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odzyskali skradziony rower i wiertarkę, paser usłyszał zarzuty

Data publikacji 10.09.2019

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu z wolskiej komendy zatrzymali pasera. Funkcjonariusze odzyskali rower pochodzący z kradzieży z początku września br. Dodatkowo podczas przeszukania policjanci ujawnili wiertarkę, która była poszukiwana jako utracona w wyniku przestępstwa przez inną jednostkę. 53-latek już usłyszał zarzuty.

Do policjantów z wolskiej komendy zgłosiła się pokrzywdzona, która zawiadomiła o kradzieży roweru. Do zdarzenia miało dojść na początku września br. Rower miał być przypięty do stojaka z rowerami.

Operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu ustalili pasera, w ręce którego trafił skradziony rower. Podczas przeszukania lokalu należącego do 53-latka, funkcjonariusze ujawnili jeszcze wiertarkę, która była poszukiwana jako utracona w wyniku przestępstwa przez inną jednostkę.

Odzyskane rzeczy zostały zabezpieczone, mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzuty paserstwa. Za to grozi kara do pięciu lat więzienia.

ms