Odpowie za znęcanie się nad żoną - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za znęcanie się nad żoną

Data publikacji 10.09.2019

Zatrzymany przez policjantów z Woli 44-latek podejrzewany jest o to, że przez ostatni czas znęcał się zarówno psychicznie, jak i fizycznie nad żoną. Mężczyzna usłyszał już zarzut i odpowie za swoje zachowanie przed sądem. Za ten czyn grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Po północy policjanci zostali skierowani na interwencję w związku ze zgłoszeniem awantury domowej. Na miejscu, w rozmowie ze zgłaszającą ustalili, że jej mąż znęca się nad nią, zarówno psychicznie jak i fizycznie. Bardzo często wszczyna awantury, podczas których używa słów wulgarnych pod jej adresem, popycha i szarpie.

44-latek został przez funkcjonariuszy zatrzymany, trafił do policyjnej celi. W komisariacie policjanci przyjęli zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Decyzją prokuratora mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, ma nakaz opuszczenia mieszkania, zakaz kontaktowania się i zbliżania do pokrzywdzonej.  

ms