Liczył, że uniknie odpowiedzialności, odpowie za kradzieże - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Liczył, że uniknie odpowiedzialności, odpowie za kradzieże

Data publikacji 06.09.2019

Policjanci z bemowskiego komisariatu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże w drogeriach. Funkcjonariuszy zawiadomił pracownik ochrony, który ujął go w związku z kradzieżą kosmetyków w drogerii. Okazało się, że obywatel Gruzji nie tylko tę kradzież ma na sumieniu. Podejrzany usłyszał zarzuty.

Policjanci z bemowskiej patrolówki otrzymali zgłoszenie, że pracownik ochrony sklepu z kosmetykami ujął mężczyznę podejrzewanego o kradzież. Na miejscu funkcjonariusze ustalili okoliczności zdarzenia. Okazało się, że pracownik ochrony od razu zwrócił uwagę na mężczyznę, który wszedł do drogerii i spostrzegł jak mężczyzna próbuje opuścić sklep nie płacąc za kosmetyki o wartości ponad 800 zł. Ujął go i od razu zawiadomił patrol Policji.

Policjanci zatrzymali 32-latka. Okazało się, że mężczyzna ma na sumieniu jeszcze jedną kradzież w tej samej drogerii. Jego łupem były również kosmetyki o wartości ponad 800 zł. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał dwa zarzuty karne, dotyczące kradzieży. Za to może grozić mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms