Zarysował forda pod "okiem" kamery - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zarysował forda pod "okiem" kamery

Data publikacji 04.09.2019

Zarzut uszkodzenia mienia usłyszał wolskiej komendzie 54-letni mężczyzna. Mężczyznę ustalili i zatrzymali operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. Z ustaleń wynika, że 54-latek podszedł do zaparkowanego forda i kluczykiem od swojego pojazdu zarysował powłokę lakierniczą, po czym wsiadł do swojego pojazdu i odjechał. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z komendy na Woli otrzymali zgłoszenie dotyczące uszkodzenia mienia. Z informacji wynika, że mężczyzna podszedł do zaparkowanego forda i kluczykiem zarysował powłokę lakierniczą pojazdu. Po tym od razu wsiadł do swojego pojazdu i odjechał. Straty zostały oszacowane na kwotę 2 tysiące zł. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu z czego nie zdawał sobie sprawy 54-latek.

Zawiadomienie trafiło do wydziału walki z przestępczością przeciwko mieniu. Operacyjni wytypowali mężczyznę i zatrzymali go w miejscu zamieszkania. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms