Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tych mężczyzn?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela z pieniędzmi, dokumentami i kartami płatniczym oraz dokonania nieautoryzowanych transakcji za pomocą skradzionej karty. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunki osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży dokumentów oraz posłużenia się nimi. Do kradzieży doszło pod koniec sierpnia br. Skradzione zostały dokumenty, w tym karty bankomatowe za pośrednictwem których zostały w sposób nieuprawniony wypłacone środki pieniężne. Nr sprawy WM -I-8311/19.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje ich lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 394-24, 22/ 60 394-36 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

ms

  • Poszukiwany mężczyzna
  • Poszukiwany mężczyzna
Ładowanie odtwarzacza...