Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

"Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą" - spotkanie w wakacyjnym parku

Nadkom. Joanna Malina z wolskiej profilaktyki przeprowadziła spotkanie z dziećmi, które odbyło się w wakacyjnym parku rozrywki dla dzieci i młodzieży wraz z przedstawicielem wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego. Policjantka przypomniała rodzicom i ich dzieciom jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą. Kampania "Kręci mnie bezpieczeństwo...nad wodą" organizowana jest przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Policjanci nieustannie prowadzą działania prewencyjno-profilaktyczne, które mają na celu edukowanie, przestrzeganie, uświadamianie jak ważne jest zachowanie zasad bezpieczeństwa podczas kąpieli, czy też w czasie przebywania wokół akwenów wodnych. Ta tematyka właśnie stanowiła podstawę spotkania z dziećmi w wodnym parku rozrywki. Policjantce towarzyszyła przedstawicielka wolskiej delegatury biura bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

Policjanci naszej komendy kolejny już raz uczyli dzieci prawidłowych zachowań nad wodą. Przy specjalnie zorganizowanym stoisku można było porozmawiać na temat zagrożeń. Dzieci otrzymały ulotki akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”.

ms