Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Dozór policyjny, zakaz zbliżania i kontaktowania się, zarzut za stalking i posiadanie narkotyków

Zarzuty stalkingu i posiadania narkotyków usłyszał w komendzie na Woli 25-letni mężczyzna. Z ustaleń jakie posiadali policjanci, wynikało, że mężczyzna od maja uporczywie nękał pokrzywdzoną, wysyłał jej liczne sms i nachodził w miejscu zamieszkania. Podczas zatrzymania przez wywiadowców okazało się, że ma on przy sobie kilka porcji narkotyków.

Policjanci z wolskiego wywiadu zatrzymali 25-letniego mężczyznę podejrzanego o stalking. Ze zgłoszenia wynika, że mężczyzna kolejny już raz przyszedł do miejsca zamieszkania kobiety i wszczął awanturę. Agresywny mężczyzna groził kobiecie pozbawieniem życia. Zdenerwowana i roztrzęsiona zawiadomiła patrol Policji. Podczas zatrzymania funkcjonariusze ujawnili przy mężczyźnie kilka porcji marihuany.

Sprawa trafiła do wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego okazało się, że pokrzywdzona jest nękana od maja br. Mężczyzna wielokrotnie nachodził kobietę w jej miejscu zamieszkania, groził jej pozbawieniem życia i wszczynał awantury.

Funkcjonariusze przedstawili 25-latkowi zarzut stalkingu i posiadania narkotyków. Decyzją prokuratora, mężczyzna został objęty dozorem policyjnym, ma zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej oraz zakaz kontaktowania się  z nią. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 3 lat pozbawienia wolności.

ms

  • Mężczyzna zatrzymany przez policjantów