Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Jeden posiadał narkotyki, drugi był poszukiwany czterema podstawami

Data publikacji 01.08.2019

Obaj chcieli uniknąć odpowiedzialności. Jeden próbował uniknąć kontroli bo przy sobie i w pojeździe posiadał narkotyki, drugi podał fałszywe dane bo był poszukiwany trzema listami gończymi oraz zarządzeniem o ustalenie miejsca pobytu. Mężczyźni w wieku 38 i 46 lat zostali zatrzymani. Pierwszy z nich usłyszał już zarzuty karne, drugi trafił do zakładu karnego.

Przed 19 policjanci z wolskiej komendy zauważyli stojącego mężczyznę przy zaparkowanym volkswagenie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na widok oznakowanego radiowozu mężczyzna zaczął uciekać. Nie czekając długo funkcjonariusze ruszyli za nim. Po chwili był już w ich rękach. Mężczyzna nie posiadał przy sobie żadnego dokumentu. Uznał, że jak poda fałszywe dane personalne uniknie odpowiedzialności. Czujni policjanci od razu spostrzegli, że mężczyzna nie jest z nimi szczery. Okazało się, że jest on poszukiwany trzema listami gończymi i zarządzeniem o ustalenie miejsca pobytu.

Po chwili inny patrol zatrzymał drugiego z mężczyzn, który posiadał przy sobie narkotyki. Funkcjonariusze ustalili, że obaj mężczyźni podróżowali razem volkswagenem. Wewnątrz pojazdu funkcjonariusze również ujawnili kilka porcji marihuany i amfetaminy.

Mężczyźni w wieku 38 i 46 lat trafili do policyjnej celi. Po zgromadzeniu materiału dowodowego 38-latek usłyszał zarzuty karne dotyczące posiadania narkotyków, drugi trafił do zakładu karnego.

ms