Pod meblami ukrywał ponad 200 porcji narkotyku - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pod meblami ukrywał ponad 200 porcji narkotyku

Policjanci z Woli zatrzymali mężczyznę w związku z podejrzeniem posiadania znacznej ilości narkotyków. W mieszkaniu ujawnili ponad 200 porcji narkotyku. Do tego w sypialni znajdował się namiot z akcesoriami do uprawy marihuany. Funkcjonariusze zabezpieczyli także ponad 14 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien. 24-latek został zatrzymany i usłyszał już zarzut. Teraz może grozić mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy udali się do mieszkania na terenie dzielnicy, gdzie podczas przeszukania ujawnili znaczne ilości marihuany. Ponad 200 porcji marihuany ukryte było w kuchni pod meblami w 12 słoikach. Do tego w sypialni znajdował się namiot wraz  akcesoriami do uprawy marihuany. Policjanci ujawnili również wagę elektroniczną i zabezpieczyli ponad 14 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar i grzywien.

Dalsze czynności z zatrzymanym wykonywali policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. Podejrzany 24-letni mężczyzna usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat więzienia.

ms

  • Zabezpieczone narkotyki
    Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Zabezpieczone środki pieniężne
  • Zabezpieczony namiot wraz z akcesoriami
  • Zabezpieczone narkotyki
  • Mężczyna zatrzymany przez policjantów
Ładowanie odtwarzacza...