Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany listem gończym w rękach kryminalnych

Data publikacji 10.04.2019

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym w celu odbycia kary pół roku więzienia za przestępstwo przeciwko mieniu oraz dwoma zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Mokotowa w Warszawie został przewieziony do zakładu karnego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym oraz dwoma zarządzeniami o ustalenie miejsca pobytu. 35-letni Mariusz H. od kilku miesięcy ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa w Warszawie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kryminalni namierzyli 35-latka i zatrzymali go. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

ms