Poszukiwany ukrywał się w pokoju hotelowym - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany ukrywał się w pokoju hotelowym

Data publikacji 08.03.2019

Policjanci z zespołu ds. poszukiwań z Woli zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który był poszukiwany listem gończym oraz zarządzeniem w celu ustalenia miejsca pobytu. Miał on do odbycia karę pół roku pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko życiu i zdrowiu. Zgodnie z dyspozycją Sądu Rejonowego dla Warszawy Woli w Warszawie został przewieziony do zakładu karnego.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego listem gończym oraz zarządzeniem dotyczącym ustalenia jego miejsca pobytu.

37-latek od jakiegoś czasu ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli w Warszawie wydał za nim list gończy. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Okazało się, że ukrywał się on w pokoju hotelowym.

Kryminalni namierzyli 37-latka i zatrzymali go. Mężczyzna zaskoczony wizytą policjantów został doprowadzony do jednostki Policji na Woli. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

ms