Znęcał się nad rodziną, trafił do aresztu - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Znęcał się nad rodziną, trafił do aresztu

Data publikacji 06.02.2019

28-letni Michał S. został zatrzymany przez policjantów z Bemowa podczas awantury domowej. Okazało się, że mężczyzna od kilku miesięcy znęca się psychiczne i fizyczne nad matką, siostrą i ojczymem. O całym zajściu mundurowych powiadomiła pokrzywdzona kobieta, która zdecydowała się złożyć zawiadomienie o popełnieniu przez syna przestępstwa, kierując się troską o bezpieczeństwo.

Policjanci z komisariatu na Bemowie otrzymali zgłoszenie dotyczące awantury domowej. Na miejscu okazało się, że pijany syn awanturuje się, mężczyzna wyzywał i obrażał domowników, popychał i prowokował do bójki. Dzień wcześniej wybił szybę w drzwiach balkonowych. Policjanci zatrzymali 28-latka i doprowadzili do komisariatu. Badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Zgłaszająca bojąc się o bezpieczeństwo swoje i domowników złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Okazało się, że 28-latek od kilku miesięcy dręczy matkę, siostrę i ojczyma. Po wykonaniu czynności procesowych przez policjantów, podejrzany usłyszał zarzut znęcania się fizycznego i psychicznego. Sąd zdecydował o jego tymczasowym areszcie na okres miesiąca.

ms