Bracia z zarzutami za posiadanie znacznej ilości narkotyków - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Bracia z zarzutami za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Data publikacji 06.02.2019

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową z wolskiej komendy zatrzymali dwóch braci podejrzanych o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. W trakcie przeszukania mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 130 gramów marihuany oraz środki pieniężne w wysokości 2 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar. Po usłyszeniu zarzutów, podejrzani decyzją prokuratora, zostali objęci dozorem policyjnym.

Policjanci z wydziału kryminalnego mieli informację, iż w lokalu w dzielnicy  znajduje się znaczna ilość środków odurzających. Kryminalni natychmiast udali się pod wskazany adres. Po wejściu do mieszkania funkcjonariusze ujawnili i zabezpieczyli pojemniki z marihuaną oraz pieniądze w wysokości 2 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar.

Dwóch mężczyzn zostało zatrzymanych w związku z podejrzeniem posiadania narkotyków znacznej ilości. Podejrzani usłyszeli zarzut. Decyzją prokuratora, obaj zostali objęci dozorem policyjnym. Za to przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

ms