Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł kawy, bombonierki i praliny, usłyszał zarzuty w recydywie

Data publikacji 04.02.2019

33 kawy, 65 bombonierek i 13 pralin były łupem 31-letniego Jakuba K. Został on zatrzymany w wolskim markecie. 31-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Mężczyzna usłyszał zarzuty dotyczące kradzieży w warunkach recydywy. Za przestępstwo kradzieży grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 31-letni mężczyzna. Jego łupem było kilkanaście kaw. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Okazało się, że 31-latek nie tylko tą kradzież ma na sumieniu. Policjanci udowodnili mu`jeszcze inne kradzieże do których doszło na początku stycznia. Podejrzany usłyszał trzy zarzuty dotyczące kradzieży w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms