Odpowie za kradzież - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowie za kradzież

Data publikacji 22.01.2019

Odzież o wartości niemalże 600 złotych były łupem 34-letniego obywatela Gruzji. Został on zatrzymany w bemowskim markecie. 30-latka ujął pracownik sklepu i zaalarmował Policję. Mężczyzna najprawdopodobniej dziś usłyszy zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Bemowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzanym o kradzież jest 34-letni obywatel Gruzji. Jego łupem była odzież. Jak wynikało z relacji pracowników ochrony, mężczyzna wzbudził podejrzenie swoim zachowaniem, wobec czego pracownik ochrony zaczął go obserwować. Kiedy spostrzegł, że doszło do kradzieży natychmiast ujął go i zaalarmował Policję.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i przewieźli go do komendy. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy.. Mężczyzna najprawdopodobniej dziś usłyszy zarzut dotyczący kradzieży. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms