Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Kradł perfumy i alkohol w centrum handlowym, usłyszał zarzuty w recydywie

Data publikacji 21.01.2019

Policjanci z Woli zatrzymali znanego im doskonale mężczyznę podejrzanego o kradzieże w sklepie. Z ich ustaleń wynika, że do przestępstw doszło w listopadzie i grudniu, łupem sprawcy były perfumy oraz alkohol. Arkadiusz E. usłyszał już zarzuty kradzieży w warunkach recydywy.

Wolscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzewanym o kradzież jest mężczyzna w wieku 23 lat, doskonale znany funkcjonariuszom z wcześniejszych zatrzymań bowiem kilkanaście dni temu był zatrzymany do kradzieży i wówczas usłyszał pięć zarzutów w warunkach recydywy. Tym razem jego łupem były perfumy i alkohol o wartości niemalże 2 tysięcy zł.

23-latek trafił do policyjnej celi. Dalej sprawą zajęli się policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu. W trakcie gromadzenia materiału dowodowego dochodzeniowcy udowodnili mu jeszcze inne kradzieże do których doszło w listopadzie i grudniu ubiegłego roku. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał łącznie dwa zarzuty kradzieży w warunkach recydywy. Za kradzież grozi kara do 5 lat więzienia.

ms