Podejrzani o kradzież w rękach bemowskich policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o kradzież w rękach bemowskich policjantów

Data publikacji 18.01.2019

Kilkanaście minut od zgłoszenia potrzebowali bemowscy patrolowcy, aby zatrzymać trzy osoby podejrzane o kradzież. Ich łupem były artykuły spożywcze. Anna S. Mariusz W. i Grzegorz W. wpadli prosto w ręce policjantów i trafili do policyjnej celi. Podejrzani już usłyszeli zarzut kradzieży działając wspólnie i w porozumieniu. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności.

Bemowscy policjanci udali się do jednego z marketów, gdzie miała miejsce kradzież sklepowa. Po przybyciu na miejsce ustalili szczegóły zdarzenia. Okazało się, że podejrzewanymi o kradzież są trzy osoby, jedna kobieta i dwóch mężczyzn. Nie czekając długo funkcjonariusze udali się w poszukiwaniu sprawców. Kilkanaście minut później 29-letnia Anna S., 39-letni Mariusz W., i 41-letni Grzegorz W. wpadli w ich ręce. W torbach mieli ukryty łup, były to artykuły spożywcze, oszacowane przez pokrzywdzonego na kwotę ok. 800 zł.

Trzy osoby trafiły do policyjnej celi. Dochodzeniowcy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzani usłyszeli  zarzut kradzieży wspólnie i w porozumieniu. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ms