Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Ukrył ponad 740 gramów marihuany, trafił do aresztu na dwa miesiące

Ponad 740 gramów marihuany, kokaina i środki pieniężne w wysokości ponad 28 tysięcy zł. na poczet przyszłych kar zabezpieczyli wolscy kryminalni w jednym z mieszkań w na terenie dzielnicy. Na miejscu zatrzymali 40-letniego Rafała W. do którego należały narkotyki. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Decyzją sądu mężczyzna został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

Kryminalni z wolskiej komendy kolejny raz zadziałali skutecznie w walce z przestępczością narkotykową. Tym razem w ich ręce wpadł 40-letni Rafał K. Policjanci posiadali informację, że mężczyzna może mieć związek z handlem narkotykami. W trackie przeszukania mieszkania w którym przebywał Rafał K. operacyjni ujawnili na balkonie ukrytą marihuanę. W mieszkaniu było kilka porcji kokainy. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w wysokości ponad 28 tysięcy zł. Na poczet przyszłych kar i grzywien. Zabezpieczone narkotyki zostały przekazane do laboratorium. Okazało się, że po zważeniu marihuany jest jej ponad 740 gramów.

40-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Dalsze czynności z zatrzymanymi wykonywali śledczy z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu wolskiej komendy. 40-latek usłyszał zarzut za posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wobec niego sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na dwa miesiące.

ms

  • Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczona marihuana
  • Zabezpieczone narkotyki i środki pieniężne