Zarzut za oszustwo przy wynajęciu mieszkania - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Zarzut za oszustwo przy wynajęciu mieszkania

Data publikacji 03.12.2018

Wolscy policjanci zatrzymali kobietę podejrzaną o oszustwo przy wynajmie mieszkania. Funkcjonariusze udowodnili kobiecie również kradzież torebki. Podejrzana usłyszała już zarzuty za popełnione przestępstwa. Okazało się, że jest poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Wola w celu ustalenia miejsca pobytu.

Do wolskich policjantów trafiło zgłoszenie dotyczące oszustwa przy wynajmie mieszkania. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli ustalenia. Okazało się, że kobieta wynajęła mieszkanie na trzy miesiące i podała fałszywe dane. Nie wywiązała się z warunków umowy i w ten sposób naraziła pokrzywdzonych na straty wynoszące niemalże 20 tysięcy zł. Dodatkowo okazało się, że 42-latka ma związek z kradzieżą torebki damskiej i paska o wartości ponad 800 zł.

Ewa G. została zatrzymana. Kobieta była poszukiwana przez Prokuraturę Rejonową dla Warszawy Woli w celu ustalenia miejsca pobytu. Policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili podejrzanej zarzuty karne dotyczące oszustwa i kradzieży.

ms