Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Marihuana, kokaina, mefedron i inne substancje psychotropowe, dwa miesiące aresztu za posiadanie znacznej ich ilości

Dwa miesiące aresztu zastosował sąd wobec mężczyzny podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Policjanci z Bemowa zabezpieczyli ponad 180 gramów marihuany, ponad 20 gramów kokainy, 40 gramów mefedronu, amfetaminę, tabletki extasy i ponad 18 tysięcy zł. za poczet przyszłych kar i grzywien. 38-latek usłyszał zarzut i teraz za to przestępstwo może grozić mu kara do 10 lat więzienia.

Funkcjonariusze z wydziału kryminalnego z Bemowa pracowali nad sprawą związaną z posiadaniem środków odurzających przez 38-letniego mężczyznę. W trakcie zasadzki funkcjonariusze podjęli czynności wobec niego, kiedy ten wsiadł do pojazdu. Podejrzewając, że może posiadać przy sobie narkotyki natychmiast zareagowali. Policjanci nie pomylili się. 38-latek posiadał przy sobie narkotyki, w trakcie przeszukania lokalu, który zajmował funkcjonariusze ujawnili inne środki zabronione. Łącznie kryminalni zabezpieczyli ponad 180 gramów marihuany, ponad 20 gramów kokainy, 40 gramów mefedronu, amfetaminę, tabletki extasy i zabezpieczyli ponad 18 tysięcy zł. za poczet przyszłych kar i grzywien.

38-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Śledczy zgromadzili materiał dowodowy. Podejrzany usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące.

ms

  • Zabezpieczone narkotyki i środki pieniężne