Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Poszukiwany zatrzymany w Siedlcach, w mieszkaniu środki psychotropowe

Data publikacji 29.11.2018

Policjanci z zespołu poszukiwań na Woli zrealizowali trzy listy gończe wydane przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. Funkcjonariusze zadziałali bardzo skutecznie, 29-latek miał do odbycia karę prawie 11 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko bezpieczeństwu w komunikacji. W mieszkaniu znaleźli mefedron.

W ostatnich dniach policjanci z zespołu poszukiwań z wolskiej komendy prowadzili działania, które w sposób szczególny ukierunkowane były na zatrzymanie osób poszukiwanych, ściganych listami gończymi. Funkcjonariusze przeprowadzili operacyjne sprawdzenia i ustalenia, pozyskali informacje i na ich podstawie dotarli do miejsc, gdzie ukrywali się poszukiwani.

Kryminalni z zespołu poszukiwań próbowali namierzyć mężczyznę poszukiwanego trzema listami gończymi wydanymi przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Woli. 29-latek był poszukiwany od kilku miesięcy. Policjanci ustalili, że poszukiwany mężczyzna może ukrywać się na terenie Siedlec. Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego.

Kryminalni udali się do jednego z mieszkań, gdzie zatrzymali 29-latka. W lokalu funkcjonariusze ujawnili jeszcze prawie 40 gramów mefedronu. Niewykluczone, że w tej sprawie 29-latek może usłyszeć zarzut. Zgodnie z dyspozycją Sądu trafi do zakładu karnego.

ms