Rozpoznajesz te osoby? - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz te osoby?

Wolscy policjanci prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem. Kamery monitoringu utrwaliły wizerunki osób mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje te osoby lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt telefoniczny bądź osobisty z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu, w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36.

Policjanci z wolskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży z włamaniem do mieszkania. Nr sprawy WM -I-9878/18.

Kamery monitoringu zarejestrowały wizerunek mężczyzn mogących mieć związek ze zdarzeniem. Każdy, kto rozpoznaje ich lub posiada informację na temat tego zdarzenia, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę w siedzibie jednostki przy ulicy Żytniej 36. Informacje można przekazać także telefonując pod numer 22/ 60 394 50 albo 22/ 60 394-23 w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl

ms

  • Poszukiwane osoby
  • Poszukiwane osoby