Wyróżnienia dla wolskich i bemowskich policjantów - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Wyróżnienia dla wolskich i bemowskich policjantów

Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomir Trojanowski wręczył dziś rozkazy o mianowanie na wyższe stanowiska służbowe oraz nagrody motywacyjne wyróżniającym się policjantom za wyjątkową skuteczność, szczególne osiągnięcia i profesjonalizm w realizacji zadań służbowych. Uroczystość odbyła się przy udziale I Zastępcy Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV podinsp. Mirosława Wasila oraz kadry kierowniczej.

Komendant Rejonowy Policji Warszawa IV mł. insp. Sławomir Trojanowski wręczył  rozkazy o mianowanie na wyższe stanowiska służbowe oraz nagrody policjantom wyjątkowo zaangażowanym w służbę na rzecz poprawy bezpieczeństwa na terenie dzielnic Wola i Bemowo. W uroczystości udział wziął I Zastępca Komendanta Rejonowego Policji Warszawa IV podinsp. Mirosław Wasil wraz z kadrą kierowniczą komendy i komisariatu.

Wśród wyróżnionych znaleźli się funkcjonariusze wykazujący się zaangażowaniem, profesjonalizmem i rzetelnością podczas wykonywania obowiązków służbowych. Komendant w swoich słowach podziękował policjantom za codzienną służbę, ponadprzeciętne wyniki oraz skuteczność.

Szef wolskich funkcjonariuszy pogratulował wyróżnionym policjantom.  

ms