Pijany spowodował kolizję - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Pijany spowodował kolizję

Data publikacji 28.09.2018

Policjanci z komisariatu Policji Bemowo zatrzymali nietrzeźwego kierującego. 22-latek z trudnością utrzymywał równowagę, kiedy wyszedł zza kierownicy. Badanie alkomatem wykazało, że mężczyzna ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Okazało się, że obywatel Ukrainy chwilę wcześniej spowodował kolizję. Mężczyzna trafił do aresztu i usłyszał już zarzut.

Po godzinie 23 policjanci z Bemowa otrzymali informację, że kierujący pojazdem najprawdopodobniej jest pod wpływem alkoholu i spowodował kolizje drogową Chwilę po tym, mundurowi spostrzegli pojazd. Na miejscu policjanci przystąpili do czynności służbowych. Od razu wyczuli woń alkoholu od kierującego, mężczyzna nie potrafił utrzymać równowagi. Badanie alkomatem wykazało, że ma ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Dalej sprawą zajęli się funkcjonariusze z wydziału dochodzeniowo-śledczego z Woli. Obywatel Ukrainy został osadzony w policyjnym areszcie. Podejrzany usłyszał zarzut prowadzenia pojazdu będąc w stanie nietrzeźwości. Odpowie jeszcze za spowodowanie kolizji drogowej.  

ms