Przekupstwo, w tle automaty do gier i brak koncesji - Aktualności - KRP IV – Bemowo, Wola

Aktualności

Strona znajduje się w archiwum.

Przekupstwo, w tle automaty do gier i brak koncesji

Policjanci z wydziału do walki z przestępczością gospodarczą i korupcją wolskiej komendy zorganizowali działania w związku z podejrzeniem sprzedaży alkoholu bez wymaganej koncesji. W trakcie czynności ujawnili automaty do gier losowych i zatrzymali mężczyznę, który podejrzany jest o przekupstwo.

Kilka dni temu policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą z Woli w związku z realizacją postanowienia o przeszukaniu udali się pod adres, gdzie miało dochodzić do sprzedaży alkoholu bez wymaganej koncesji. Na miejscu zastali mężczyznę odpowiedzialnego za sklep. Wewnątrz sklepu znajdował się alkohol różnych marek, a w kolejnym pomieszczeniu funkcjonariusze ujawnili cztery automaty do gier losowych. Kiedy policjanci przystąpili do realizacji czynności służbowych obecny na miejscu mężczyzna próbował wręczyć im łapówkę w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

Po przeprowadzeniu oględzin sklepu, zatrzymany Dariusz S. trafił do policyjnej celi, funkcjonariusze zabezpieczyli automaty do gier, a na poczet przyszłych kar i grzywien policjanci zabezpieczyli od mężczyzny pieniądze w wysokości 600 zł. Po zgromadzeniu materiału dowodowego podejrzany usłyszał zarzut w związku z przekupstwem. Teraz funkcjonariusze będą ustalać czy automaty do gier były legalne oraz będą wykonywać dalsze czynności w związku z brakiem koncesji na sprzedaż alkoholu.

ms

  • Zabezpieczone autoamty do gier
  • Miejsce w którym policjanci wykonywali czynności służbowe